Hlavní navigace

Krausova late night show se objeví na televizi Prima pravděpodobně od září

29. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 6. 2010

Populární moderátor Jan Kraus se objeví ve své nové talk show, kterou se po letech vrací na obrazovky televize Prima, letos na podzim. Půjde tedy o jednu z novinek, kterou by mohla česká komerční dvojka nasadit od září. Těší nás, že se nám podařilo dohodnout s panem Krausem a jsme rádi, že bude na Primě, uvedl generální ředitel Marek Singer.

ICTZ23

K TÉMATU: Kraus bude mít na Primě vlastní pořad. Podrobnosti se dozvíme zítra

Bylo to příjemné jednání a pořad se bude jmenovat Show Jana Krause. Půjde o late night show a doufám, že se bude ještě víc podobat těm, které se vysílají v USA, uvedl Kraus. Nasazení bude pravděpodobně v pátek večer. Marek Singer konstatoval, že časem se bude snažit Prima co nejdříve přiblížit tomu, ve kterém se vysílalo Uvolněte se, prosím. Původně jsem přemýšlel, že budu celou dobu zpívat, ale nakonec budu dělat to, co Kraus umí, uvedl s nadsázkou moderátor nové talk show. Kolik bude hostů, nechtěl Kraus prozradit, diváci se i zde budou moci těšit na jeho syna Davida Krause.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.