Hlavní navigace

Kritické záplaty nejen pro Windows Vista a Internet Explorer 7

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil poslední letošní pravidelný balík záplat pro své produkty. Po hubenějším listopadu je prosincová nadílka o něco bohatší, protože přináší hned tři kritické záplaty a to pro knihovny DirectX a Windows Media Format Runtime a webový prohlížeč Internet Explorer. Dále vyšly čtyři důležité záplaty, mezi nimiž se najdou opravy pro Windows 2000, Windows XP i nová Windows Vista nebo Windows Server 2003. Tentokrát nebyla uvolněna žádná oprava pro sadu Office, ale očekává se brzké vydání…

Microsoft uvolnil poslední letošní pravidelný balík záplat pro své produkty. Po hubenějším listopadu je prosincová nadílka o něco bohatší, protože přináší hned tři kritické záplaty a to pro knihovny DirectX a Windows Media Format Runtime a webový prohlížeč Internet Explorer. Dále vyšly čtyři důležité záplaty, mezi nimiž se najdou opravy pro Windows 2000, Windows XP i nová Windows Vista nebo Windows Server 2003. Tentokrát nebyla uvolněna žádná oprava pro sadu Office, ale očekává se brzké vydání prvního servisního balíčku pro Office 2007. Záplaty jsou k dispozici již tradičně přes Microsoft Update. (Microsoft Security Bulletin Advance Notification for December 2007)

Našli jste v článku chybu?
12. 12. 2007 3:42
hk-paja (neregistrovaný)
Nejsi sám. Mě taky, SP1 pro 2007 a to mam jenom free prohlížeč Word dokumentů.
11. 12. 2007 22:59
uživatel si přál zůstat v anonymitě
"Tentokrát nebyla uvolněna žádná oprava pro sadu Office" -- mě to tedy nabízí SP1 pro anglické Office (instalované Microsoft Expression) i české (instalované Office 2007 Pro).