Hlavní navigace

Kuki TV má další aplikaci. Pro Nvidia Shield TV 2017, resp. platformu Android TV

Bohumil Herwig

IPTV televize postavená na vlastní platformě rozšiřuje nabídku aplikací, přes které je dostupná. Nyní přichází pro zařízení s Android TV.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle tvůrců má Kuki několik výhod, mezi jiným i to, že důsledně dodržuje stejné uživatelské prostředí v rámci různých platforem. Ani aplikace pro Nvidia Shield TV ve verzi 2017 není výjimkou a přesvědčit se o tom můžete v galerii nafocené na dnešní tiskové konferenci.

Na ní byla aplikace uvedena a bylo také řečeno, že je určena nejen pro operační systém, resp. platformu, Android TV 7, kterou Shield TV 2017 používá, ale má fungovat i na dalších zařízeních s Android TV verze 5.1 a 6. Nejspíše tedy i včetně televizorů.

NAPSALI JSME: Samsung se dohodl s Kuki TV. S novým televizorem získáte i předplatné

Kuki TV: černý kůň tuzemských IPTV služeb

Jaká je Nvidia Shield TV (2017) jako multimediální přehrávač?

Kuki TV působila – po krátkém seznámení – jasně a přehledně a na zařízení od Nvidie běhala neuvěřitelně svižně. Zjevně se ale také vylepšilo i ovládání samotné Shield TV 2017 a oproti naší recenzi byl pokrok znatelný.

Oznámena také byla zaváděcí akce, v rámci které je v Alze připraveno několik set konzolí Nvidia Shield TV 2017, které už mají v ceně balíček Kuki TV Větší, a to zdarma až do konce letošního roku. Akce bude probíhat od 2. května nejpozději do konce června 2017 nebo do vyprodání zásob.

Kuki má momentálně v Česku asi 80 000 zákazníků a hodlá nejspíše koncem tohoto roku přejít na kodek H.265/HEVC a snížit tak zatím v rámci českého IPTV prostředí dosti enormní nároky na rychlost internetového připojení (13 Mb/s). Služba vedle běžných funkcí IPTV, jako zpětné zhlédnutí, nahrávání či TimeShift, nabízí i volbu Seriály a za příplatek máte k dispozici automatické nahrávání a třídění snad všech, které se ve vámi zvoleném balíčku vyskytují.