Hlavní navigace

Kupi.cz pod Seznamem vyvinulo vlastní aplikaci. Poradí s nákupy

Jan Beránek

Naskenovat čárový kód a zjistit, jestli to nejde koupit někde levněji. Kupi.cz převedlo svou databázi do mobilní verze.

Agregace letákových akčních cen se vyplatila. Jak AkčníCeny.cz, tak Kupi.cz skončily pod křídly velkých firem a mohou se rozvíjet dál. Nová aplikace Kupi využívá svou dva roky budovanou databázi naplno. 

Aplikace umí pracovat i s geolokací, a tak je vidět, kde se dá v okolí co nakoupit. Princip je jinak jednoduchý. Po načtení čárového kódu aplikace vyhodnotí, kde se dá nakoupit v akci, za kolik bývá položka v nákupním seznamu průměrně k sehnání i za jakou cenu se zboží vyplatí koupit do zásoby. 

Vývojáři zatím připravili verzi jen pro Android. „Verzi pro iOS připravíme do konce roku,“ tvrdí Martin Kadlčík z Kupi.cz.

Kupi.cz si do své stáje pořídil Seznam v únoru. „Kupi.cz získalo za více než rok své existence přes dvě stě tisíc registrovaných uživatelů. Chceme poskytnout  uživatelům informace pro nákupy v supermarketech nebo později přímo nakoupit online,“ komentoval tehdy nákup šéf Seznamu Pavel Zima

Zdroj: Tisková zpráva (.doc)

Našli jste v článku chybu?
3. 7. 2014 16:29
dave (neregistrovaný)

Nikdo vam nebrani delat si vylety za rohliky, ale ..

misto tohoto nesmyslneho prikladu vam dam jiny: Po ceste z prace se podivam jestli v obchode pobliz maji plenky nebo treba praci prasek v akci a bud se tam stavim anebo ne.

Rozdil v cene u tohoto zbozi dosahuje bez problem stovky korun.

6. 7. 2014 1:41
lol (neregistrovaný)

nebo patri mezi normalni lidi, kteri jdou do obchodu nakoupit to co potrebuji a ne to co je zrovna ve sleve.