Hlavní navigace

Ladislav Frej posílil herecký kádr Cest domů, hlavního seriálu Primy family

11. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Herecký matador se zhostí role policejního plukovníka Kristiána Černého, který postaví ostatní vyšetřovatele “do latě”

Prima family posiluje herecký tým svého hlavního seriálu Cesty domů o další velmi známé jméno. Ladislav Frej ztvární postavu policejního plukovníka Kristiána Černého, obávaného šéfa, před kterým se mají všichni na pozoru. “Kristián Černý je otec strážmistra Marka, kterého hraje Filip Blažek. V policejním světě je legendou. Vycvičil spoustu policistů včetně Markových nadřízených. Kdo prošel jeho výcvikem, je na to pyšný, koho Kristián považuje za přítele, je pyšný dvojnásob,” přiblížil PR koordiátor Cest domů Jan Ducký.

K TÉMATU: Cesty domů se vrátily na Primu family úspěšně, Kriminálku Anděl ale neporazily

MMF24

Pro Freje nejde o první policejní postavu za jeho hereckou kariéru. Policisty nejen hrál, dabuje také postavu šéfinspektora Barnabyho v seriálu Vraždy v Midsomeru. „Pocity mám, tak trochu jako kdybych naskočil do rozjetého vlaku. Musím se rychle zorientovat a zvyknout si na styl práce Jiřího Adamce. Ale nebude to problém a další dny už budu vědět co a jak. Co se týče kolegů, cítil jsem se tu hned jako doma,” ujistil herec.

Cesty domů jsou pro Primu family klíčovým seriálem, v pondělí a ve středu večer je sleduje v průměru milion diváků, což je vedle Zpráv FTV Prima nejvíc ze všech pořadů hlavního kanálu Primy. Konkureční Nova se proti nim chystá na jaře nasadit druhou řadu vlastního seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).