Hlavní navigace

Lagardère zkouší na Androidu rádio na přání

14. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ofenzíva mediálního domu Lagerdère Active ČR na poli chytrých telefonů nekončí. V úterý představil nové aplikace stanic Frekvence 1, Evropa 2 a Bonton pro iPhone, dnes začíná v Android Marketu nabízet YouRadio pro poslech rádia na přání. „Lidé si jednoduše vyberou interpreta nebo žánr a poslouchají. YouRadio jim pak nabízí další hudbu ve stejné náladě. Skladby, které se jim líbí nebo nelíbí, mohou označit a vytvořit si tak v podstatě vlastní rádio na míru,“ vysvětlil ředitel divize digitálních…

Ofenzíva mediálního domu Lagerdère Active ČR na poli chytrých telefonů nekončí. V úterý představil nové aplikace stanic Frekvence 1, Evropa 2 a Bonton pro iPhone, dnes začíná v Android Marketu nabízet YouRadio pro poslech rádia na přání.

„Lidé si jednoduše vyberou interpreta nebo žánr a poslouchají. YouRadio jim pak nabízí další hudbu ve stejné náladě. Skladby, které se jim líbí nebo nelíbí, mohou označit a vytvořit si tak v podstatě vlastní rádio na míru,“ vysvětlil ředitel divize digitálních médií Lubor Zoufal.

Aplikace je propojena s komunitním hudebním webem Koule.cz, kde Lagardère stejnou službu již delší dobu nabízí prostřednictvím webového prohlížeče. V databázi má přes sedm tisíc interpretů včetně některých slavných jmen. Stejně jako před tím hru Radio Tycoon, nebo sociální síť pro řidiče Motomail, vytvořila i aplikaci YouRadio na zakázku pro provozovatele rozhlasových stanic pražská firma Inmite. 

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter