Hlavní navigace

Lednové honoráře pro blogery na Lupě

6. 2. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtenářské blogy na Lupě se již dostávají do zajetých kolejí a získávají si stabilní zájem ze strany čtenářů i zájemců o blogování. Mezi již osvědčené blogery se během ledna prosadilo několik dalších „nadějí“, jejichž tvorba rozhodně stojí za pozornost. Všechny blogery na Lupě (a potenciální zájemce) pak snad potěší peněžité vyjádření našeho zájmu o kvalitní obsah: honoráře za příspěvky na blozích. Stejně jako za prosinec, i za leden jsme vybrali ty nejlepší k ocenění. Tentokrát je to 12…

Čtenářské blogy na Lupě se již dostávají do zajetých kolejí a získávají si stabilní zájem ze strany čtenářů i zájemců o blogování. Mezi již osvědčené blogery se během ledna prosadilo několik dalších „nadějí“, jejichž tvorba rozhodně stojí za pozornost. Všechny blogery na Lupě (a potenciální zájemce) pak snad potěší peněžité vyjádření našeho zájmu o kvalitní obsah: honoráře za příspěvky na blozích. Stejně jako za prosinec, i za leden jsme vybrali ty nejlepší k ocenění. Tentokrát je to 12 příspěvků z následujících blo­gů:

http://martin­.blog.lupa.cz
http://richi.blog­.lupa.cz
http://suchy.blog­.lupa.cz
http://jilm.blog­.lupa.cz
http://halogan­.blog.lupa.cz
http://jankuv­.blog.lupa.cz
http://beneta­.blog.lupa.cz

Všem blogerům děkujeme za výbornou práci (i když pro ně je to určitě spíš zábava) a ostatním držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 - 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.