Hlavní navigace

Lepší.TV přichází s tříděním kanálů

9. 5. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Bohumil Herwig
UVNITŘ GALERIE – IPTV televize se rozhodla nabídnout svým zákazníkům možnost setřídit si stanice v rámci jejich balíčku podle svého.

Některé z mínusů, které jsme této službě internetové televize ostravské společnosti GoNet v našich testech vytýkali, jsou už napraveny. Výrobce také přišel s mírně upraveným dálkovým ovladačem (nutnost přesně zamířit bohužel stále trvá), který už jasněji naznačuje, že se k ovládání IPTV dá využít třeba i Pause/Play a není určeno jen pro televizor.

Nové je také třídění kanálů, které můžete vidět ve fotogalerii. Najdete ho v menu Nastavení a Přizpůsobit, pod volbou „Pořadí a čísla stanic“. Ty se třídí přímo, není tu tedy nějaký seznam oblíbených položek. A protože se vše odehrává v rámci vašeho účtu, projde z jedné platformy na druhou, tj. když si ho připravíte v počítači, uvidíte změněné pořadí stanic například i v mobilu.

K TÉMATU: Jak nainstalovat aplikaci Lepší.TV na televizor s Androidem

Jaká je Lepší.TV v počítači a v mobilu?

Jaká je Lepší.TV se „set-top boxem“?

MMF tip early

Třídění se neodehrává ve stylu televizoru a jediné, co s konkrétním kanálem můžete udělat, je posouvat ho rozměrnými šipkami na příslušnou pozici, což například z 55. místa směrem na 6. není ideální. V mobilní aplikaci pak nešlo využít gesta a i zde se vše odehrává přes výrazné šipky. Nejde rovněž zadat přímo číslo pozice, na kterou chcete stanici přemístit tak, jak je to možné u řady televizorů.

Služba Lepší.TV nabízí obvyklé funkce IPTV, jako například sledování živého televizního vysílání se zpožděním (TimeShift) či sledování starších pořadů třeba i několik týdnů zpětně, pokud to TV kanál dovoluje. Navíc nabízí unikátní neomezené nahrávání, které není limitováno ani co do kapacity (počtu/délky nahrávek), ani co do doby uchování záznamu.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).