Hlavní navigace

Lepší.TV umí třídit nahrávky

23. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Bohumil Herwig
UVNITŘ FOTOGALERIE – Po nedávném zavedení HD kanálů do aplikací pro televizory je tu nyní i řazení nahrávek například podle času záznamu.

IPTV služba Lepší.TV donedávna uměla zpracovat zmiňované HD kanály pouze při přístupu přes set-top box. Nyní to zvládá i přes aplikaci pro platformu Android TV, tedy zejména v případě televizorů Philips a Sony, a také u chytrých televizorů Samsung od roku výroby 2015. HD stanice tedy momentálně nejsou k dispozici už jen při přístupu přes mobil a počítač.

Novinkou nejčerstvější je pak třídění nahrávek. A protože Lepší.TV nabízí měsíční uchování záznamů bez ohledu na zabraný datový prostor, což není zvykem, možnost seřadit je se opravdu hodí.

K TÉMATU: Lepší.TV přichází s tříděním kanálů

Jak nainstalovat aplikaci Lepší.TV na televizor s Androidem

Jaká je Lepší.TV v počítači a v mobilu? Velmi dobrá

Content tip EARLY

Jak můžete vidět ve fotogalerii, možnosti řazení nahrávek jsou tři a pro každou to jde sestupně nebo vzestupně. Ověřili jsme funkci v praxi u mobilu, PC a set-top boxu (Lepší.TV nám potvrdila, že řazení bylo zavedeno i do aplikací pro televizory) a pouze u set-top boxu je třeba si dát pozor, abyste omylem na dálkovém ovladači nezmáčkli tlačítko menu. V tomto okamžiku totiž nabídka „Seřadit nahrané pořady“ zůstane na obrazovce a jen těžko se jí zbavujete. A ještě drobnost: momentálně je také zapotřebí – po přechodu na ikonu ozubeného kolečka – zmáčknout OK. Nabídka totiž sama nenaběhne, jak je nejen v této sekci zvykem. Jinak se funkčnost zdála být v pořádku.

Vedle výše zmiňovaného nahrávání, při kterém jsou po měsíci záznamy automaticky mazány, máte také možnost stáhnout si je do počítače přes váš účet na tvprogram.cz.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).