Hlavní navigace

Lesbický seriál Láska je Láska na Primě love v původním znění s titulky

29. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 7. 2011

UVNITŘ FOTO Americký seriál Láska je Láska (The L Word) o lesbických vztazích budou moci diváci kanálu Prima love sledovat i v původním znění s českými titulky. V premiéře jej bude vysílat sesterská Prima love s českým dabingem, reprízy budou v angličtině a otitulkované na témže kanálu, a pilotní díl se objeví i na Primě Cool, informovala PR koordinátorka Primy love Markéta Hellingerová. Úvodní díl seriálu odvysílá Prima love 14. srpna od 20:55 hod.

K TÉMATU: Prima Cool nabídne sitcom Jak jsem poznal vaši matku i bez dabingu

ebf - partner 1

V anglickém jazyce s českými titulky si budou moci diváci vychutnat na naší sesterské stanici Prima Cool hned následující den 15. srpna ve 22.00. Od 19. srpna se seriál zabývající se queer tematikou bude objevovat nadabovaný na Prima love a ještě tentýž den bude uvedena repríza v originálním znění s titulky, dodala Hellingerová. Jde už o druhý americký seriál, který Prima nabídne na některém ze svých sesterských kanálů v původním znění s titulky. Před časem takto začala Prima Cool reprízovat seriál Jak jsem poznal vaši matku.

Láska je Láska se stal prvním a zatím jediným televizním seriálem věnovaným jen a pouze lesbickým vztahům. Představí vám zajímavé spektrum postav, které se snaží skloubit svůj profesní život s osobním a zároveň se různými způsoby vyrovnávají se svou otevřenou nebo skrytou sexualitou, popisuje Hellingerová. Příběh sleduje skupinu lesbických žen a jejich kamarádek v Los Angeles. V jedné z hlavních rolí se představí herečka Jennifer Bealsová, známá z filmu Flashdance.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).