Hlavní navigace

Léto na Primě: VIP Prostřeno!, Na vlastní riziko, Léto s Italem a sitcom Bod G

6. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

VIP Prostřeno! půjde od pondělí do čtvrtka každý den od 20:00 přímo proti reality show Farma na Nově. Soukromá dramata vystřídá Léto s Italem.

Těžkého konkurenta bude mít letní reality show Farma na Nově. Prima family proti ní nasadí do hlavního vysílacího času od pondělí do čtvrtka ve 20 hodin speciální díly pořadu VIP Prostřeno! Na letní schéma přitom přejde stejně jako Nova od 25. června. „VIP Prostřeno! zavede diváky vždy od pondělí do čtvrtka do přísně střeženého soukromí hvězd televizní obrazovky. V první sérii si budou navzájem vařit Jiří Pomeje, Agáta Hanychová, Martina Gavriely a Eva Decastelo,“ přiblížil PR koordinátor Primy Marek Winkler.

K TÉMATU: Léto na Nově: Farma, Čtyři svatby, Druhý život, Dokonalý svět a Comeback

V dalších sériích Prima family počítá s herci svého populárního seriálu Cesty domů, například Miroslavem Etzlerem nebo Kateřinou Brožovou, která se v seriálu objeví letos na podzim. „Nebudou chybět ani hvězdy připravovaného seriálu Obchoďák, kuchařskou zástěru si oblékne např. Danica Jurčová,“ dodal Winkler. Speciální VIP Prostřeno! navazuje na obdobnou řadu z loňského prosince, kdy týden před Vánoci dosáhlo průměrné sledovanosti 1,449 milionu dospělých diváků a podílu 36,04 procenta.

ČTĚTE TAKÉ: Léto na ČT 1: denně pohádky a zábava, Chalupáři, Hříšní lidé města pražského

Na pondělní večery od 21:20 v létě Prima family nasadí nový publicistický pořad Na vlastní riziko, který nahradí druhou řadu kuchařského pořadu Šéf na grilu. „Na vlastní riziko aktérů, tedy reportérů FTV Prima, se odehraje řada neobvyklých a nezřídka i riskantních situací,“ popisuje Winkler. Jiný publicistický pořad Soukromá dramata, jehož protagonisté Janek Kroupa a Josef Klíma Primu family opouštějí a jednání o návratu do Novy, v létě z obrazovky zmizí a v úterý večer od 21:20 ho nahradí premiérový kuchařský pořad Léto s Italem.

NAPSALI JSME: Léto na TV Barrandov: Tajuplný ostrov, Záhadný ostrov, Vinnetou a hodně filmů

V tomto novém sezónním formátu se na obrazovku vrací šéfkuchař Emanuele Ridi, který diváky provede „po slunné a voňavé Itálii, a bude se samozřejmě hlavně hodně a dobře vařit“. Ve středu od 21:20 Prima family zreprízuje nejúspěšnější magazíny Top Star a ve čtvrtek nabídne to nejlepší z dosud odvysílaných pořadů Nikdo není dokonalý. „Páteční večery budou patřit romantice v podobě příběhů Rosamunde Pilcherové,“ dodává Marek Winkler.

Content tip EARLY

Na sobotní večery naplánovala Prima family známé české filmy a komedie. „Budou to například Tajemství hradu v Karpatech, Nezlobte dědečka, Hostinec U kamenného stolu či trilogie Bouřlivé víno, Mladé víno, Zralé víno. Kromě české klasiky nabídne Prima kino i hollywoodské kasovní trháky jako Pearl Harbour, Vodní svět, Statečné srdce, Wall Street, Letiště, Zelená míle, Titanic, Bohové musí být šílení, Gladiátor, Agent bez minulosti,“ vypočítává šéf PR oddělení Primy.

Ze zahraničních seriálů nabídne Prima family v létě premiéru Myšlenky zločince: Chování podezřelých, které navazuje na známé Myšlenky zločince. Na Primě Cool se v premiéře objeví dokumentární seriál Divoký vesmír a dobrodružný dokumentární cyklus Dobyvatele ztracené pravdy. Prima love v premiéře nabídne komediálně-erotický sitcom Bod G o herečce Gigi, která se snaží znovu vzkřísit svou bývalou slávu z béčkových filmů pro dospělé.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).