Hlavní navigace

Letošní WebExpo bude znovu na podzim

19. 2. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Loni na podzim se uskutečnila velmi zajímavá akce WebExpo 2008 (viz článek Ještě jedno ohlédnutí za WebExpem: kam se ubírá česká internetová komunita?), která mimochodem obdržela i zvláštní cenu poroty soutěže Křišťálová Lupa 2008. Společnost DvaNula a Katedra informačních technologií na PEF ČZU uspořádají nově i za podpory Sun Microsystems další ročník. WebExpo 2009 proběhne na podzim. Podrobnosti můžete sledovat na Twitteru nebo LinkedIn. Hlavním mediálním partnerem je projekt Zdroják. Lupa…

Loni na podzim se uskutečnila velmi zajímavá akce WebExpo 2008 (viz článek Ještě jedno ohlédnutí za WebExpem: kam se ubírá česká internetová komunita?), která mimochodem obdržela i zvláštní cenu poroty soutěže Křišťálová Lupa 2008. Společnost DvaNula a Katedra informačních technologií na PEF ČZU uspořádají nově i za podpory Sun Microsystems další ročník. WebExpo 2009 proběhne na podzim. Podrobnosti můžete sledovat na Twitteru nebo LinkedIn. Hlavním mediálním partnerem je projekt Zdroják. Lupa je partnerem letošní soutěže Startup Show 2009 pro nové české a slovenské startupy na internetu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.