Hlavní navigace

LG má k dispozici kompletní systém pro 3D zobrazení - od televizorů až po mobil

29. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

29. 8. 2011

UVNITŘ FOTO Společnost LG Electronics už dokáže nabídnout zájemcům o trojrozměrné zobrazení ucelený komplet takovýchto spotřebičů. Ten obsahuje konkrétně 3D televizory, 3D systémy domácího kina, 3D monitor i 3D telefon LG Optimus. Za zmínku stojí zejména poslední položka. Mobilní telefon, který je možné pomocí HDMI kabelu připojit k televizoru, totiž umí nejen 3D zobrazit, ale také ho pořídit, tedy vyfotit a natočit.

ČTĚTE TAKÉ: Z běžného televizoru lze udělat „chytrou“ Smart TV od LG Electronics

cif-tip-téma-foto

Pro použití mobilního telefonu nejsou zapotřebí žádné 3D brýle. Sdílení 3D obsahu, který telefon dokáže vytvářet, je velmi jednoduché, upozornil mluvčí české pobočky společnosti LG Electronics Martin Malý. Kromě již zmiňovaného připojení k televizoru, je možné také bezdrátové připojení například v domácnosti. Certifikace DLNA zaručuje, že veškerá multimédia snadno nasdílíte pomocí Wi-Fi do domácí sítě a 3D obsah přehrajete na PC nebo 3D televizoru, aniž byste museli použít jediný kabel, dodal Malý.

LG nabízí svým zákazníkům také mobilní telefon Optimus 3D. (Foto: LG Electronics)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.