Hlavní navigace

LG poprvé licencuje WebOS. Najdete ho v OLED televizoru B&O BeoVision Eclipse

1. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: B&O
UVNITŘ VIDEO A FOTOGALERIE – LG a Bang & Olufsen na veletrhu IFA 2017 odhalují první výsledek spolupráce v oblasti domácí zábavy.

Na dnes začínajícím berlínském veletrhu spotřební elektroniky byl představen další televizor s obrazovkou OLED, tentokráte od známého designového výrobce Bang & Olufsen. Ten se díky spolupráci s LG a zabudování operačního systému WebOS 3.5 mohl soustředit na akustiku, design a řemeslné zpracování.

ČTĚTE TAKÉ: Dnes začíná veletrh IFA 2017. Podívejte se na chystané televizní novinky

IFA 2017: Čeká nás další souboj velikánů. Přichází HDR10+

Spolupráce obou společností na televizoru začala od nuly v roce 2016. Při jeho vzniku dělilo dva týmy inženýrů a designérů v dánském Strueru a jihokorejském Soulu téměř 8000 kilometrů a sedm časových pásem…

NAPSALI JSME: Displejová stěna LG OLED Wall v nákupním centru v Dubaji

LG OLED55B7: rozlišení 4K a technologie OLED za 80 tisíc korun

Další OLED pod 100 000 Kč se jmenuje Loewe Bild 4.55

Spotřebitelé na celém světě na tomto nádherném televizoru společnosti Bang & Olufsen rozeznají bezkonkurenční obrazovku OLED a technologii zpracování videa od společnosti LG, říká Marek Sojak, Product Marketing Manager z české pobočky LG.

B&O BeoVision Eclipse se bude prodávat ve dvou úhlopříčkách, což znamená dnes nejobvyklejších 55" a 65", tedy 140 cm a 165 cm, se zdvojenými tunery v kompletním osazení a mj. podporou Dolby Vision. Dálkový ovladač pracuje přes Bluetooth, ze zabudovaných aplikací jsou uvedeny Spotify Connect, Deezer a TuneIn.

Cloud 22 temata

Eclipse rovněž nabízí bohaté možnosti pro domácí streamování audia. Vedle Bluetooth tu je podpora Apple AirPlay, Google Chromecast a nechybí ani DLNA. Ostatně výjimečný se zdá být celý audio systém: integrovaný zesilovač o celkovém výkonu 450 wattů (!!) podporuje prostorový zvuk typu 7.1.