Hlavní navigace

Lifestylová stanice Mňam TV začne vysílat v multiplexu 4 už od zítřka

3. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Změna nám pomůže k rychlejšímu dosažení našich obchodních cílů a jsme velmi rádi, že tato změna přichází nyní, kdy zařazujeme atraktivní programové novinky,“ uvedl provozovatel.

Nová lifestylová televize Mňam TV, která se zpočátku orientovala výhradně na vaření, začne vysílat od soboty 4. července, tedy již od zítřka, prostřednictvím multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Provozovatel televize, firma CE Media, to oznámil dnes prostřednictvím tiskové zprávy, serveru DigiZone.cz tuto skutečnost potvrdil i sám operátor digitální zemské sítě. Licenci pro šíření v multiplexu 4 získala Mňam TV na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, které se konalo tento týden. Program bude nadále šířen také v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací.

Cloud23

K TÉMATU: Mňam TV bude vysílat celoplošně, vybrala si multiplex 4 Radima Pařízka

Usilovně jsme pracovali na tom, abychom byli na změnu připraveni, konstatoval Pál Milkovics, generální ředitel CE Media, která je provozovatelem tematické stanice Mňam TV, a doplnil: Pomůže nám to k rychlejšímu dosažení našich obchodních cílů a jsme velmi rádi, že tato změna přichází nyní, kdy zařazujeme atraktivní programové novinky. Do nového programového schématu se dostal například pořad Život je fajn, kterým provádí bývalá rosnička Tina Pletánková, od 15. července se ve vysílání objeví show Ivy Pazderkové a 7. září budou moci diváci poprvé vidět vlastní pořad Leoše Mareše.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).