Hlavní navigace

Liga mistrů na Primě Cool začne předkolem již 21. srpna. Dá dva zápasy týdně

3. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ ROZPIS PŘENOSŮ Nejvyšší evropskou ligovou soutěž nabídne Prima Cool v úterý a ve středu od 20:15. V úterý pak souběžně ještě jeden zápas na internetovém Prima Play Premium.

Dva zápasy fotbalové Ligy mistrů týdně bude nabízet od 21. srpna Prima Cool. Jde o největší programovou novinku této stanice pro letošní podzim, přičemž vysílací práva získala FTV Prima na následující tři roky. Prima Cool věnuje Lize mistrů úterní a středeční večery od 20:15 hod., přičemž v úterý bude jedinou českou televizí, která nabídne přenos z nejvyšší ligové soutěže v Evropě. Souběžně pak bude vysílat ještě jeden úterní zápas na placené internetové službě Prima Play Premium, za kterou si bude účtovat 49 korun měsíčně.

K TÉMATU: Prima Cool bude vysílat fotbalovou Ligu mistrů, získala práva na tři roky

„Součástí každého utkání budou přenosy z fotbalového studia, jehož moderátoři nás provedou zápasem. Toto studio se připravuje exkluzivně pro vysílání Ligy mistrů,“ uvedl PR koordinátor Primy Cool Filip Sychra. „Začátky vysílání jsou plánovány na 20.15 a o přestávce i po skončení utkání čekají na diváky diskuse s odborníky a speciálními hosty o atraktivních tématech. V úterý se mohou fanoušci fotbalu ještě těšit na sestřihy ze zbývajících sedmi zápasů dne, tzv. highlights,“ dodal.

MM_SS3


Zdroj: FTV Prima

Rozpis přenosů fotbalové Ligy mistrů na Primě Cool do konce letošního roku

Obraz ve studiu bude Prima Cool snímat třemi kamerami, využije i nového kamerového jeřábu. Režisérem vysílání bude Vojtěch Nouzák, moderátory Radek Šilhan a Libor Bouček, kteří se budou ve vysílání střídat. Tým doplní zkušení fotbaloví komentátoři Radek Macháček (někdejší moderátor sportovních zpráv na Primě) a Milan Štěrba, který komentuje fotbal na Sportu 1. „Návrat k mikrofonu pak po několika letech zažije při Lize mistrů dlouholetý elitní fotbalový komentátor Jiří Vrba,“ dodal Sychra.


Zdroj: FTV Prima

Nové studio, které k Lize mistrů staví Prima Cool. Moderátora zde doplní komentátor a host.

Do studia přijdou i významní fotbaloví hosté. Ambasadorem celého projektu Ligy mistrů na Primě Cool bude Marek Jankulovski, který v roce 2007 v dresu AC Milán tuto soutěž vyhrál, jako host přijde například Tomáš Řepka. Prima Cool chystá k Lize mistrů i samostatný internetový speciál a aplikace pro příjem na mobilních zařízeních. Ligu mistrů získala Prima Cool na úkor Novy Sport, která ji vysílala do minulého ročníku a při vyjednávání o nákupu nových práv nebyla ochotna zaplatit tolik jako Prima. Jeden zápas týdně bude nadále vysílat i Česká televize na svém sportovním kanálu ČT 4.


Zdroj: FTV Prima

Pohled do studia Ligy mistrů z jiného úhlu. Prima Cool jej bude snímat třemi kamerami i kamerovým jeřábem.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.