Hlavní navigace

Listopadový iAudit

21. 12. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Včera byl s tradičním zpožděním vydán nový iAudit (revize středečních výsledků) za měsíc listopad 2001. O tom, že opět začíná doba dovolených se nás snaží přesvědčit návrat Nadovolenou.cz na původní hodnoty UIP/d. Také MůjWeb, který v minulém iAuditu zmátl Martina Koptu návštěvnost srovnal s předcho
Včera byl s tradičním zpožděním vydán nový iAudit (revize středečních výsledků) za měsíc listopad 2001. O tom, že opět začíná doba dovolených se nás snaží přesvědčit návrat Nadovolenou.cz na původní hodnoty UIP/d. Také MůjWeb, který v minulém iAuditu zmátl Martina Koptu návštěvnost srovnal s předchozími měsíci. Výrazně posílil DigiNeff a Fotografování. Nezanedbatelný propad ovšem zaznamenaly stránky uživatelů Tiscali. Quick se naopak díky freewebu dostal na dvojnásobek proti říjnu. Mezi reklamními systémy se objevil IMS Premium a hned předstihl Billboard. Výsledky Lupy zatím chybí. (iAudit 11/2001)

Změněno: 2001–12–21 08.20 -mrk-

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.