Hlavní navigace

LittleMonsters.com - sociální síť od Lady Gaga (screenshoty)

6. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Malá monstra a příznivci Lady Gaga mají vlastní sociální síť – www.littlemonsters.com – má funkčnost obvyklou pro sociální sítě založené na vizuálním obsahu a prozatím funguje v uzavřené betě (můžete zkusit zažádat o pozvánku).  Členové také získají účet na GMailu pod doménou @littlemonsters.com. Vše ostatní je vcelku obvyklé – vkládání příspěvků (zajímavé je, že obrázky z externích adres jsou přemístěny/nahrány v plné velikosti na Little Monsters), dávání „líbí“ v podobě srdíček, komentování,…

Malá monstra a příznivci Lady Gaga mají vlastní sociální síť – www.littlemon­sters.com – má funkčnost obvyklou pro sociální sítě založené na vizuálním obsahu a prozatím funguje v uzavřené betě (můžete zkusit zažádat o pozvánku). 

Členové také získají účet na GMailu pod doménou @littlemonster­s.com. Vše ostatní je vcelku obvyklé – vkládání příspěvků (zajímavé je, že obrázky z externích adres jsou přemístěny/nahrány v plné velikosti na Little Monsters), dávání „líbí“ v podobě srdíček, komentování, diskuze, nechybí ani sdílení na Facebook, Twitter a Google+, chat, události (zaměřené pochopitelně hlavně na dění okolo Lady Gaga)

Nová „sociální síť“ je provozována Lady Gaga a také jde hlavně o Lady Gaga a budování komunity. Zajímavý nápad, poskytnout fanouškům vlastní sociální síť. Zda bude životaschopný ukáže čas. Technologie za LittleMonsters.com je thebackplane.com

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).