Hlavní navigace

Logitech Revue: set-top-box s Google TV

12. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logitech Revue je nové zařízení s Google TV z produkce známé švýcarské firmy, která se udělala dobré jméno především v oblasti periférií. Tento set-top-box přinese služby Google TV i na televizory, které podporou této horké novinky od Googlu zatím neoplývají. Nabízí HDMI a SPDIF výstupy. O konektivitu se stará ethernetové rozhraní a podpora bezdrátových sítí WiFi (b/g/n). Na zadní straně tohoto set-top-boxu se nachází také dvojice USB portů pro připojení kompatibilních periférií jako je třeba…

Logitech Revue je nové zařízení s Google TV z produkce známé švýcarské firmy, která se udělala dobré jméno především v oblasti periférií. Tento set-top-box přinese služby Google TV i na televizory, které podporou této horké novinky od Googlu zatím neoplývají. Nabízí HDMI a SPDIF výstupy. O konektivitu se stará ethernetové rozhraní a podpora bezdrátových sítí WiFi (b/g/n). Na zadní straně tohoto set-top-boxu se nachází také dvojice USB portů pro připojení kompatibilních periférií jako je třeba webová kamera.

Google TV půjde ovládat i přes chytré mobily, ale k Logitech Revue je nabízena kompaktní QWERTY klávesnice s trackpadem a speciálními klávesami pro ovládání multimediálních funkcí a navigaci v menu Google TV. O možnostech samotné služby Google TV jsme stručně psali v dřívější zprávičce Google začal oficiálně prezentovat Google TV. Set-top-box Logitech Revue lze nyní předobjednávat za 299 dolarů.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.