Hlavní navigace

Lucie Bílá během přenosu Českého slavíka na Nově zvala diváky na Primu

28. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
28. 11. 2010

UVNITŘ VIDEO Zpěvačka Lucie Bílá si zřejmě definitivně zavřela dveře do televize Nova. Během sobotního vyhlašování výsledků ankety Český slavík 2010, který vysílala Nova v přímém přenosu, opakovaně propagovala konkurenční Primu a její soutěž Česko Slovensko má talent. Chtěla bych poděkovat všem, díky kterým mohu hledat talent. To mě vážně baví, prohlásila Bílá, když přebírala cenu pro nejlepší zpěvačku.

K TÉMATU: Dara Rolins nebude moderovat kvůli účinkování na Primě Českého Slavíka

Poté, co Bílá získala i absolutní vítězství v letošním Slavíku, otevřeně pozvala diváky Novy ke sledování dnešního finále Česko Slovensko má talent na Primě: Děkuji Prachařovi, Krausovi a Slávikovi. Měli jsme krásný podzim a zítra máme finále talentu. Bylo by prima, kdyby jste se všichni dívali. Moderátor večera Libor Bouček, který v minulosti pracoval také pro Primu (moderoval například reality show VyVolení), nestačil v přímém přenosu reagovat.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Prima koupila licenci pro X Factor, nesmí ho ale nasadit proti SuperStar

Českého slavíka 2010 měla původně moderovat slovenská zpěvačka Dara Rolins, Nova s ní ale ukončila spolupráci poté, co Rolins podepsala s Primou smlouvu na účast v porotě pěvecké soutěže X Factor. Tu bude Prima vysílat společně se slovenskou televizí Joj příští rok. Nova se slovenskou Markízou připravují konkurenční pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).