Hlavní navigace

Lucie Bílá během přenosu Českého slavíka na Nově zvala diváky na Primu

28. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

28. 11. 2010

UVNITŘ VIDEO Zpěvačka Lucie Bílá si zřejmě definitivně zavřela dveře do televize Nova. Během sobotního vyhlašování výsledků ankety Český slavík 2010, který vysílala Nova v přímém přenosu, opakovaně propagovala konkurenční Primu a její soutěž Česko Slovensko má talent. Chtěla bych poděkovat všem, díky kterým mohu hledat talent. To mě vážně baví, prohlásila Bílá, když přebírala cenu pro nejlepší zpěvačku.

K TÉMATU: Dara Rolins nebude moderovat kvůli účinkování na Primě Českého Slavíka

Poté, co Bílá získala i absolutní vítězství v letošním Slavíku, otevřeně pozvala diváky Novy ke sledování dnešního finále Česko Slovensko má talent na Primě: Děkuji Prachařovi, Krausovi a Slávikovi. Měli jsme krásný podzim a zítra máme finále talentu. Bylo by prima, kdyby jste se všichni dívali. Moderátor večera Libor Bouček, který v minulosti pracoval také pro Primu (moderoval například reality show VyVolení), nestačil v přímém přenosu reagovat.

cif-tip-firmy

ČTĚTE TAKÉ: Prima koupila licenci pro X Factor, nesmí ho ale nasadit proti SuperStar

Českého slavíka 2010 měla původně moderovat slovenská zpěvačka Dara Rolins, Nova s ní ale ukončila spolupráci poté, co Rolins podepsala s Primou smlouvu na účast v porotě pěvecké soutěže X Factor. Tu bude Prima vysílat společně se slovenskou televizí Joj příští rok. Nova se slovenskou Markízou připravují konkurenční pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.