Hlavní navigace

Luis Antonio Malvido jmenován generálním ředitelem Telefóniky O2

1. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 dnes oznámila, že dozorčí rada přijala dne 31. ledna 2010 rozhodnutí o odstoupení Salvadora Anglady Gonzaleze z funkce člena představenstva. Rozhodnutí učinila dozorčí rada mimo své zasedání na základě písemného prohlášení. Již dříve jsme vás informovali, že Salvador Anglada opouští českou Telefóniku O2 a od dnešního dne se stává ředitelem pro obchodní aliance v mateřské společnosti Telefónica S. A. Bude tak mít na starost nová obchodní partnerství společnosti Telefónica s…

Telefónica O2 dnes oznámila, že dozorčí rada přijala dne 31. ledna 2010 rozhodnutí o odstoupení Salvadora Anglady Gonzaleze z funkce člena představenstva. Rozhodnutí učinila dozorčí rada mimo své zasedání na základě písemného prohlášení. Již dříve jsme vás informovali, že Salvador Anglada opouští českou Telefóniku O2 a od dnešního dne se stává ředitelem pro obchodní aliance v mateřské společnosti Telefónica S. A. Bude tak mít na starost nová obchodní partnerství společnosti Telefónica s telekomunikačními společnostmi střední velikosti po celém světě.

Na dnešním zasedání si představenstvo společnosti Telefónica O2 zvolilo Luise Antonia Malvida za svého předsedu a jmenovalo jej i novým generálním ředitelem firmy právě za odcházejícího Salvadora Angladu. Jde o formální naplnění již dříve avizovaných personálních změn. Luis Antonio Malvido přichází z brazilské společnosti TeleSP, která rovněž patří do skupiny Telefónica, kde byl generálním ředitelem. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).