Hlavní navigace

Lukáš Polák po osmi letech opouští redakci DigiZone.cz, nahradí ho Bohumil Herwig

Redakce

„Z webu DigiZone.cz se mi neodchází lehce. Pokud někdo působí kdekoliv delší dobu, a v mém případě to bylo osm let, musí si zákonitě k dané práci vytvořit osobnější vztah,“ uvedl Polák.

Doba čtení: 1 minuta

Po více než osmi letech opustí na konci ledna tým DigiZone.cz jeho redaktor Lukáš Polák. Náš kolega se rozhodl využít nabídky, která se mu naskytla, a od 1. února se postaví nové profesní výzvě. Lukáš působil v redakci našeho webu od září 2007 a byl tak vedle dnes již bývalého šéfredaktora Jana Potůčka nejdéle působícím členem celého týmu. Redakce DigiZone.cz tak bude fungovat od února v kompletně novém složení. Po novém šéfredaktorovi Janu Brychtovi (nastoupil v lednu 2016) tak bude novým redaktorem Bohumil Herwig, který pro naši redakci připravoval doposud recenze televizorů a přehledové texty.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Novým šéfredaktorem serveru DigiZone.cz bude Jan Brychta

Z webu DigiZone.cz se mi neodchází lehce. Pokud někdo působí kdekoliv delší dobu, a v mém případě to bylo osm let, musí si zákonitě k dané práci vytvořit osobnější vztah a nebrat ji jen jako rutinu. V Internet Infu (vydavatel DigiZone.cz, pozn. red.) se vytvořil skvělý tým lidí napříč redakcemi, který bohužel nemohou čtenáři vidět. Chtěl bych jim tedy i touto cestou poděkovat, že jsem mohl být jejich součástí. Vedení firmy i svému bývalému šéfredaktorovi Janu Potůčkovi jsem vděčný za zkušenosti, které se mi podařilo nasbírat. Přeji webu DigiZone.cz vše dobré a pevně doufám, že se mu bude nadále dařit udržet pozici nejčtenějšího mediálního webu i v novém redakčním složení, uvedl Polák.

Našli jste v článku chybu?