Hlavní navigace

Lukáš Polák po osmi letech opouští redakci DigiZone.cz, nahradí ho Bohumil Herwig

26. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Z webu DigiZone.cz se mi neodchází lehce. Pokud někdo působí kdekoliv delší dobu, a v mém případě to bylo osm let, musí si zákonitě k dané práci vytvořit osobnější vztah,“ uvedl Polák.

Po více než osmi letech opustí na konci ledna tým DigiZone.cz jeho redaktor Lukáš Polák. Náš kolega se rozhodl využít nabídky, která se mu naskytla, a od 1. února se postaví nové profesní výzvě. Lukáš působil v redakci našeho webu od září 2007 a byl tak vedle dnes již bývalého šéfredaktora Jana Potůčka nejdéle působícím členem celého týmu. Redakce DigiZone.cz tak bude fungovat od února v kompletně novém složení. Po novém šéfredaktorovi Janu Brychtovi (nastoupil v lednu 2016) tak bude novým redaktorem Bohumil Herwig, který pro naši redakci připravoval doposud recenze televizorů a přehledové texty.

KL22 hlasovani

NEPŘEHLÉDNĚTE: Novým šéfredaktorem serveru DigiZone.cz bude Jan Brychta

Z webu DigiZone.cz se mi neodchází lehce. Pokud někdo působí kdekoliv delší dobu, a v mém případě to bylo osm let, musí si zákonitě k dané práci vytvořit osobnější vztah a nebrat ji jen jako rutinu. V Internet Infu (vydavatel DigiZone.cz, pozn. red.) se vytvořil skvělý tým lidí napříč redakcemi, který bohužel nemohou čtenáři vidět. Chtěl bych jim tedy i touto cestou poděkovat, že jsem mohl být jejich součástí. Vedení firmy i svému bývalému šéfredaktorovi Janu Potůčkovi jsem vděčný za zkušenosti, které se mi podařilo nasbírat. Přeji webu DigiZone.cz vše dobré a pevně doufám, že se mu bude nadále dařit udržet pozici nejčtenějšího mediálního webu i v novém redakčním složení, uvedl Polák.