Hlavní navigace

Má Symantec další problémy s kompatibilitou?

8. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někteří uživatelé bezpečnostních řešení od společnosti Symantec opět řeší problémy s kompatibilitou. Po jarních problémech s SP3 pro Windows XP a SP1 pro Windows Vista nyní došlo k poměrně záhadnému výskytu obtíží v aktuálním prohlížeči Mozilla Firefox 3.0.1, když uživatelé používají funkce Identity Safe. Za určitých okolností z prohlížeče mizí uložené záložky nebo dojde k narušení uživatelského rozhraní, kdy zmizí tlačítka Zpět a Vpřed z nástrojové lišty. Mozilla a Symantec již společně…

Někteří uživatelé bezpečnostních řešení od společnosti Symantec opět řeší problémy s kompatibilitou. Po jarních problémech s SP3 pro Windows XP a SP1 pro Windows Vista nyní došlo k poměrně záhadnému výskytu obtíží v aktuálním prohlížeči Mozilla Firefox 3.0.1, když uživatelé používají funkce Identity Safe. Za určitých okolností z prohlížeče mizí uložené záložky nebo dojde k narušení uživatelského rozhraní, kdy zmizí tlačítka Zpět a Vpřed z nástrojové lišty. Mozilla a Symantec již společně hledají řešení problémů, ale vypadá to, že i přesné identifikování příčiny bude problém. Někteří uživatelé v internetových diskuzích navíc uváději, že se s podobnými problémy ve Firefoxu setkali, aniž by používali produkty Symantecu. To by spíš nahrávalo domněnce, že problém bude hlavně na straně Firefoxu a k jeho vyvolání existují i jiné možnosti. (Security World)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.