Hlavní navigace

Macworld 2009 naposledy s Applem a bez Adobe

Jiří Macich ml.

Macworld 2009 bude posledním s oficiální účastí společnosti Apple. Není přitom jedinou velkou firmou, která se od tradiční výstavy a konference odklání. V lednu v San Francisku na Macworldu nebude Adobe spolu s hardwarovými společnostmi Seagate a Belkin. Další neúčast Applu je však podstatně větší ranou. Poslední keynote navíc nebude mít Steve Jobs. Charismatického šéfa Applu, jehož vystoupení je dost možná největším tahákem celé akce, protentokrát nahradí Phil Schiller, senior viceprezident…

Macworld 2009 bude posledním s oficiální účastí společnosti Apple. Není přitom jedinou velkou firmou, která se od tradiční výstavy a konference odklání. V lednu v San Francisku na Macworldu nebude Adobe spolu s hardwarovými společnostmi Seagate a Belkin. Další neúčast Applu je však podstatně větší ranou. Poslední keynote navíc nebude mít Steve Jobs. Charismatického šéfa Applu, jehož vystoupení je dost možná největším tahákem celé akce, protentokrát nahradí Phil Schiller, senior viceprezident Applu pro marketing.

Apple tvrdí, že podobné výstavy pro něj, stejně jako pro řadu jiných firem z oboru, již nejsou tolik důležité při získávání nových zákazníků. Zdůrazňuje převládající význam své obchodní sítě a oficiálního webu. Další firmy svou účast na Macworldu 2009 mají v plánu zredukovat. (Apple Insider)

Milovníci keynotes Steva Jobse reagovali stránkou Apple canceled Christmas :)

Našli jste v článku chybu?