Hlavní navigace

Mafra spouští slovenskou obdobu videoportálu Playtvak

Lukáš Polák

Premiéru zde bude mít mimo jiné i unikátní internetový seriál Bude horšie, který je na Slovensku jako první svého druhu natáčený na mobilní telefon.

Doba čtení: 1 minuta

Mediální dům Mafra spustí slovenskou obdobu Playtváku, videoportál Pusti.to. Obě stránky spolu budou spolupracovat. Po úspěšném startu HNtelevízie chceme jít dál a tento nový projekt je dalším krokem k posílení videoobsahu, v jehož úspěch věříme, uvedla Andrea Szőcsová, ředitelka digitálních médií vydavatelství Mafra Slovakia. Premiéru zde bude mít i unikátní internetový seriál Bude horšie, který je na Slovensku jako první svého druhu natáčený na mobilní telefon. V každém díle spolu otec se synem v obýváku řeší konspirační teorii.

Content

ČTĚTE TAKÉ: Návštěvníky Playtváku zaujala „pomalá televize“, lákají hlavně záběry z letiště

Otce si v seriálu Bude horšie zahrál Pavol Topoľský. Autorem je jeden z nejznámějších slovenských dramaturgů a scenáristů – Stano Guštafík, který stál za Mafstory či Profesionály. Seriál Bude horšie vznikl jako úplně spontánní nápad. Z vydavatelství Mafra Slovakia přišla začátkem léta nezávazná nabídka na vytvoření nápadů na krátké on-line pořady a z nich vznikl krátký, zhruba dvouminutový seriál, vysvětluje Guštafík. Kromě seriálu najdou zájemci na Pusti.to například i satirický lifestylový pořad Narýchlo kontroverzního herce Viktora Horiana.

Našli jste v článku chybu?