Hlavní navigace

Maily George W. Bushe a jeho rodiny zveřejněny hackerem

Daniel Dočekal

Obsah několika e-mailových účtů se objevil online a dostal se do médií. Obsahuje řadu osobních informací, adres, telefonních čísel i fotografií.

Fotografie a e-maily George W. Bushe zahrnující i korespondenci mezi ním a členy rodiny či s dvěma předchozími americkými prezidenty se objevily na Internetu. Neznámý hacker uvádí, že získal i řadu materiálů týkajících se nedávné hospitalizace George H. W. Bushe. Součástí je i přehled adres, telefonních čísel i e-mailů rodinných příslušníků. Hacker „Guccifer“ neopomněl fotografie označit svým vodoznakem.

Hack se podle všeho týká alespoň šesti samostatných e-mailových účtů, včetně účtu několika přátel Bushe či rodiny – pocházejí z období 2009 až 2012. Hacker, podle médií, získal přístup do stovek e-mailových účtů a stal se cílem federálního vyšetřování již před delší dobou.

Zdroj: Audacious Hack Exposes Bush Family Pix, E-Mail

Našli jste v článku chybu?
10. 2. 2013 0:55
MCA (neregistrovaný)

"Backdoor": - Patriot ACT https://en.wikipedia.org/wiki/Patriot_act - FISA https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_Intelligence_Surveillance_Act - FCC 06-56A1 http://hraunfoss.fcc.gov/edocs_public/attachmatch/FCC-06-56A1.pdf

"Enigma" - BBC WW Library - Imperial War Museum - Bletchley Park - ULTRAS Venovali se tomu i dokumentarni filmy napr.: The Secrets of WWII a dalsi. Dostupne jsou i na Youtuve https://www.youtube.com/watch?v=XMK2U3xQQ8A

"Hacker/Cracker/Scrip­ting Kiddie" Wiki. https://en.wiki…