Hlavní navigace

Majitel erotické TV Leo se po letech stahuje z veletrhu Erotica&Sex

27. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

27. 10. 2010

Pražský veletrh Erotica&Sex, který se tradičně koná vždy na podzim na pražském Výstavišti v Holešovicích, se letos bude muset obejít bez jediné tuzemské erotické televize Leo. Majitel stanice, společnost PK 62, která vydává stejnojmenný erotický časopis a je největším vydavatelem erotických časopisů v tuzemsku, se rozhodla této akce již nezúčastnit. Důvodem je snižující se úroveň veletrhu.

K TÉMATU: Erotická TV Leo už má studio, časem může nabídnout i vysoké rozlišení

Pět let jsme tvořili základní stavební kámen a zároveň hlavní tvář veletrhu. Byli jsme téměř jediní, kteří pravidelně vylepšovali svou expozici. S každým rokem jsme investovali větší energii i finanční prostředky. Jsme toho názoru, že většina vystavovatelů se svezla na vlně úspěchu za námi i přes výrazně klesající úroveň veletrhu jako celku, vysvětlil obchodní ředitel vydavatelství PK 62 Pavel Mojžíš.

cyber-obecný tip

ČTĚTE TAKÉ: Leo TV dostala padesátitisícovou pokutu kvůli pornu

Domníváme se, že i přes klesající návštěvnost veletrhu způsobenou nedobrou organizací jsme příliš dlouho nastavovali své dobré jméno, míní Mojžíš. Placená kabelová a satelitní televize Leo zahájila vysílání v červenci 2008 a doplnila tak nevelké portfolio legálně šířených erotických televizních programů v tuzemsku jako první čistě česká televize tohoto druhu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.