Hlavní navigace

Mall.cz chce letos otevřít až osm nových poboček

5. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Mall.cz
Během prázdnin rozšíří svoji pobočkovou síť do Zlína a Ústí nad Labem. Na podzim je pak v plánu nová pobočka v Brně a další v Praze.

Jeden z největších českých e-shopů Mall.cz letos plánuje masivní investice do rozšíření své pobočkové sítě, resp. do sítě svých výdejen. Koncem loňského roku si zákazníci mohli své zboží vyzvednout v deseti pobočkách, přičemž čtyři z nich se nacházely na území Prahy. Poslední novou pobočku přitom Mall.cz otevřel loni na podzim v Českých Budějovicích.

Tím expanze poboček do dalších měsíců na několik měsíců ustala. V červenci ale firma otevřela novou pobočku v Liberci a odstartovala tak další rozšiřování své pobočkové sítě.

Nové výdejní místo Mall.cz v Liberci.
Autor: Mall.cz

Nové výdejní místo Mall.cz v Liberci.

Ještě o prázdninách si budou moci zboží objednané z e-shopu vyzvednout osobně také zákazníci ve Zlíně a Ústí nad Labem. Tím ale letošní plány firmy na posílení kamenných poboček nekončí.

Podle generálního ředitele společnosti Marka Lišky chce Mall.cz do konce roku otevřít další pobočku v Brně a posílit pobočkou síť také v hlavním městě.

V hledáčku tak máme kromě zmíněného Zlína a Ústí nad Labem třeba Jihlavu či Hradec Králové. V ideálním případě bychom chtěli na konci roku síť odběrných míst čítající bezmála 20 kamenných prodejen, prozradil Liška.

Firma tak reaguje na rostoucí oblibu osobních odběrů. Zatímco v roce 2010 si svoji objednávku osobně vyzvedlo 36 % zákazníků, letos už je to více než 50 %, uvedl Liška.

Mall.cz ale není jediným internetovým prodejcem, který letos výrazně rozšíří svoji pobočkovou síť. Například olomoucká firma T.S.Bohemia, provozující stejnojmenný e-shop s elektronikou, chce letos otevřít tři plnohodnotné pobočky a 20 výdejních míst.

MKT nástroje 2 tip

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.