Hlavní navigace

Mall.cz si sype popel na hlavu, rozdává slevy

18. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pokud jste v minulosti něco nakupovali u Mall.cz a mezi dnešní poštou vás zaujal až kajícný omluvný e-mail podepsaný předsedou představenstva Markem Liškou, nejste sami. Síť internetových obchodů Mall.cz stejný e-mail posílá i jiným svým zákazníkům. Píše se v něm mimo jiné: Přemýšlel jsem, zdali si mohu dovolit Vám napsat. Je možné, že poté, co jsme pokazili Vaší objednávku, o nás již nechcete nikdy nic slyšet. Netroufl bych si Vás oslovit, pokud bych si nebyl jistý, že je v současné době celý…

Pokud jste v minulosti něco nakupovali u Mall.cz a mezi dnešní poštou vás zaujal až kajícný omluvný e-mail podepsaný předsedou představenstva Markem Liškou, nejste sami. Síť internetových obchodů Mall.cz stejný e-mail posílá i jiným svým zákazníkům. Píše se v něm mimo jiné: Přemýšlel jsem, zdali si mohu dovolit Vám napsat. Je možné, že poté, co jsme pokazili Vaší objednávku, o nás již nechcete nikdy nic slyšet. Netroufl bych si Vás oslovit, pokud bych si nebyl jistý, že je v současné době celý objednávkový proces doladěn a my jsme připraveni si znovu získat Vaši přízeň.

ebf - partner 1

Jde o plošnou akci související s implementací informačního systému SAP ve společnosti Internet Mall. Firma přiznává, že jeho zavádění bylo komplikovanější, než bylo předem plánováno. Ostatně je to populární téma řady internetových diskusí mj. i zde na Lupě. Všem zákazníkům, kteří nakoupili v posledních šesti měsících, proto Mall.cz posílá omluvný e-mail s kódem slevového kupónu v hodnotě dvou set korun. Celkem takto rozdal slevové kupóny v celkové hodnotě přes sedm milionů korun. Je však otázkou, kolik jich bude skutečně využito.

Při přechodu na nový systém se zbrzdilo vyřízení některých objednávek, což bohužel pocítili naši zákazníci. Pokud bychom implementaci prováděli nyní, věděli bychom, čeho se vyvarovat a jaké kroky podniknout lépe. Bohužel, čas nelze vrátit zpět, proto jsme se rozhodli alespoň touto formou zákazníkům omluvit. Nyní již systém funguje správně a budeme vděční za možnost to zákazníkům ukázat naživo, tvrdí Marek Liška, ředitel společnosti Internet Mall. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).