Hlavní navigace

Mamba show Haliny Pawlowské nasadí ČT 1 na čtvrteční večery

1. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 6. 2010

Halina Pawlowská se vrací na obrazovku České televize. Od tohoto čtvrtka bude ČT 1 každý večer od 20:50 hod., včetně letních prázdnin, vysílat její Mamba show. Kavčí hory tento pořad charakterizují jako talk show určené všem, kteří nejsou „in“. Odlehčený pohled na věci, které mohou být pro někoho velkým problémem nebo i handicapem a pro jiného jen marginální záležitostí, popisuje pořad mluvčí ČT Ladislav Šticha.

K TÉMATU: Halina Pawlowská se vrací do ČT, bude mít pořad Mamba show

Pawlowská si bude do své show zvát vždy tři až čtyři hosty, kteří neodpovídají dnešním trendům a představám o kráse, výšce, životním stylu, apod. Autorkou pořadu je sama moderátorka. Myslím si že by se v něm mohli dozvědět spoustu zajímavých informací. Předností pořadu by mohl být i čistě ženský pohled na věc, ke kterému se hrdě hlásím. Taky se nemůžu udržet a nedat k dobru historky ze svého okolí, rodiny a od svých kamarádek, slibuje Pawlowská, která na historkách stavěla i svůj předchozí pořad v ČT Banánové rybičky.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Halina Pawlowská a Martin Dejdar od března na televizi Barrandov

Myslím, že tohle nikdo jiný ve svých talkshow nedělá. Chtěla bych, aby Mamba show byl pořad humorný, obsažný, informativní, ale zároveň lehký, říká Pawlowská. V prvním díle Mamba show, který Jednička odvysílá tento čtvrtek, se sejdou hosté s nadměrnou tělesnou výškou: reprezentantka ČR v dálkovém plavání Yvetta Hlaváčová, top manažerka Pavla Bumbálková a novinář, fejetonista a autor satirických textů Ladislav Verecký.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).