Hlavní navigace

Máme dluhy, pomozte nám je zaplatit, vyzývá diváky TV Noe

25. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
25. 5. 2009

Televize dobrých zpráv, jak sama sebe charakterizuje TV Noe, vyzvala na svých webových stránkách diváky, aby jí pomohly zaplatit dluhy, které má. Potřebujeme uhradit kolem 6 mil. Kč dluhů (vzniklého při celkových výdajích kolem 70 mil. Kč) a dále bychom rádi obnovili technický park HD a 16:9 kamerami a obnovili zastaralý přenosový vůz. Nový by stál 8–10 mil. Kč, uvádí Noe na webu.

ČTĚTE TAKÉ: TV Noe zůstane v pražském DVB-T, dokud to půjde

Stanice dále píše, že zatím je drobných přispěvatelů tisíce, ale nadále přivítá každého, kdo je ochoten drobnými, ale stálými příspěvky podporovávat její provoz. Čeští a moravští biskupové vydali společný list, který má podpořit televizi Noe formou farních sbírek. K přečtení je zde. Ostravskoopavská diecéze vyhlásila tuto sbírku na neděli 21. června. Jsme také křesťané a o Kristu chceme vypovídat svou prací pro vás diváky i pro nás samé, dodávají v dopisu divákům jeho autoři.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).