Hlavní navigace

Máme rádi Česko nasadí Prima od 25. ledna, proti sobotní velké zábavě na Jedničce

13. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – O den dříve startuje nová řada seznamovací reality show Farmář hledá ženu a nová vydání zábavného pořadu Vylomeniny s Martinem Dejdarem

Nová řada vědomostní show Máme rádi Česko se na hlavním kanálu Primy objeví od soboty 25. ledna. Televize ji nasadí proti velkým zábavným formátům ČT 1 a filmům na Nově. Moderátorem pořadu zůstává Libor Bouček, v čele soutěžních družstev stanou Jakub PrachařMartin Dejdar. „Máme rádi Česko je pořad, o kterém můžeme rozhodně tvrdit, že se těšil divácké oblibě. A my věříme, že pokračování této show diváci přivítají,“ říká šéf programu Primy Roman Mrázek. Loňský úvodní díl této show oslovil milion diváků a porazil SuperStar na Nově i dramatický cyklus Nevinné lži na ČT 1.

MM socky3

K TÉMATU: Prima nasadí proti První republice Farmáře, na sobotu dá show Máme rádi Česko

„Na pořad se moc těším. V minulé řadě jsem do něj byl pozvaný jako host, nyní si vyzkouším roli kapitána. S Jakubem Prachařem jsme se už utkali při natáčení upoutávek. Já byl za Karla IV. a on za Rudolfa II. Byla to velká sranda, rozhodně se diváci mají na co těšit,“ prozradil k přípravě druhé řady Máme rádi Česko Martin Dejdar. Ten se na obrazovku Primy vrátí už den před touto vědomostní show, od pátku 24. ledna totiž televize začne vysílat premiérové díly jeho zábavných Vylomenin. Prostor dostanou od 21:20 hod., po premiérové řadě Farmář hledá ženu a před Show Jana Krause.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.