Hlavní navigace

Názory k článku Mark Zuckerberg buduje nový Facebook, Apple chce dát do pořádku Siri a PlayStation 2 slaví 19 let

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 3. 2019 10:47

  Martin P.

  Facebook v X.0…. ….ano chápu tu odporující skupinu, která na FB není přímo a FB ji chce získat . Pochybuji, že se to tak povede. Kromě problému samotného soukromí je problémem obsahu.

  Jedna z mnoha teorií se kterou se ztotožňují je, že FB kulminuje. Protože obsahově nepřináší nic, víc nic nového. Integrace nějakého IM, nebo nebo filtrového fotokur_ítka mění poměr množin uživatelů, ale součet je stejný.

  Populací na sociálních sítích by zahýbalo něco jako G+ ale to nevydělávalo. Teorie sociálních kruhů která je starší než Internet, nebo počítače a lidskému chování přeci jen více přirozená.

  Všichni lidé nejsou a nechtějí být přátelé. Ta koncepce přátel z vysoké školy v USA nefunguje na globální společnost. A hezké jsou takové ty matematické teorie, že jen přes x lidí vlastně jste přátelé s někým na druhém konci světa. Když realita je ta, že nemáte potřebu se kamarádit ani s kdo bydlí vedle vás natož na druhém konci světa.

  Nádherný příklad „zmatení jazyků“ bylo ukončení G+ kdy lidé se nebyli a nejsou schopni zhodnou na nástupci . Tedy to ukazuje ja je rozdílní pohledu uživatelů a a tvůrců a provozovatelů.