Hlavní navigace

Markéta Hrubešová a Igor Chmela novými tvářemi Cest domů na Primě family

20. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Prima family chystá pro sedmou řadu svého nejsledovanějšího seriálu řadu nových a známých herců. Už v květnu oznámila uzavření smlouvy s Veronikou Freimanovou.

Řadu nových a známých hereckých tváří získala Prima family pro chystanou sedmou řadu seriálu Cesty domů. Vedle Veroniky Freimanové, jejíž angažmá Prima oznámila již v květnu, půjde o Markétu Hrubešovou, Igora Chmelu a jeho ženu Janu Janěkovou, či Radúza Máchu. Seriál má od tohoto týdne pravidelnou letní přestávku a na obrazovki by se měl vrátit na přelomu srpna a září – právě s novými tvářemi. Prima oznamování nových jmen dávkuje po dnech v samostatných tiskových zprávách.

K TÉMATU: Veronika Freimanová, hvězda seriálu Vyprávěj, nastupuje do Cest domů na Primě

Markéta Hrubešová si v Cestách domů zahraje Marianu Čermákovou, dceru postavy, kterou ztvární Veronika Freimanová. „Diváci ji uvidí v roli, v níž ji nejsou zvyklí vídat, je dost dobře možné, že ji v podobné roli ještě neviděli nikdy. Věřím, že se s osudem Mariany diváci ztotožní a bude je zajímat, jak se se svou nelehkou životní situací vypořádá,” přiblížil režisér seriálu Jiří Adamec. Další nová tvář Cest domů, Igor Chmela známý z improvizační show Partička, v seriálu tvoří manželský pár se svojí skutečnou ženou Janou Janěkovou.

ČTĚTE TAKÉ: Nova vydělala na konci Cest domů, středeční večer ovládnul její Gympl

UXD

„Igor Chmela ztvární v Cestách domů policajta Dalibora Duška a Jana jeho manželku Veroniku, rehabilitační lékařku. Mají spolu šestnáctiletého syna Michala (Vincent Navrátil). Dalibor je policajt celou svou duší, čestný, vždycky jedná podle předpisů, pokud možno klidně, dost často s sebou ani nenosí zbraň. Svou ženu i syna miluje, udělal by pro ně první poslední, skoro by se chtělo říct ideální manžel,” popsala televize. “Spolu s jejich příběhem bude divák sledovat ne úplně typický manželský trojúhelník, který ovlivní i osudy dalších postav,” dodal režisér Jiří Adamec.

Zatím poslední nová tvář Cest domů, herec činohry Národního divadla v Praze Radúz Mácha, bude v seriálu představovat policajta Jaroslava, jemuž se říká Jaryn. Čerstvě dostudoval policejní akademii a nastoupil na kriminálku, pracuje na oddělení s Daliborem Duškem (Igor Chmela). „Radúz Mácha je novou a zatím neokoukanou seriálovou tváří, což bude pro diváky určitě zajímavé setkání. Jeho herecké schopnosti, ale i jisté charisma, se přesně hodí na roli život milujícího Jaryna,” míní režisér Adamec. Pro Máchu půjde o vůbec první roli v některém z televizních seriálů.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.