Hlavní navigace

Markíza chystá posílení pořadů ve vysokém rozlišení

29. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 9. 2011

Slovenský kanál Markíza v HD rozlišení, který se v úterý 27. září stal součástí nabídky satelitní služby Skylink, plánuje do budoucna významně posílit podíl pořadů, jež jsou již ve vysoké kvalitě obrazu natáčeny. Ambicí TV Markíza je nabídnout divákům všechny prme-timové tituly (ty, které se vysílají v hlavním vysílacím čase, pozn. red.) pouze v HD kvalitě, uvedla mluvčí Oľga Dúbravská.

K TÉMATU: Satelitní služba Skylink odhaluje první novinku – Markízu v „HD rozlišení“

Významné posílení pořadů v HD rozlišení televize potřebuje. Doposud se jednalo spíše o marketingový tah stanice vůči divákům. V nejbližší době chystá Markíza odvysílat v HD kvalitě blockbuster Transformers: Pomsta poražených. Opravdovou přidanou hodnotou by však mělo být až zařazení původních pořadů ve formátu HD. Na Markíze by se měl takto vysílat například původní romantický seriál Druhý dych, který bude příběhem o neúplných rodinách a měl by navázat na úspěch tureckého kousku Tisíc a jedna noc.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).