Hlavní navigace

Markíza zdvojnásobí stopáž Ordinace v růžové zahradě až na dvě hodiny

26. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 10. 2011

Až dvě hodiny čistého času by měla mít od listopadu slovenská verze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kterou vysílá televize Markíza, sestra české Novy. Stanice už kvůli tomu upravila vysílací schéma a přesouvá večerní Adela show z původních 22:00 na pozdějších 23:15 hod. Podle serveru Marketér.sk to může souviset s připravovaným startem nového romantického seriálu Nevinní na konkurenční televizi Joj, která Markíze šlape na paty ve sledovanosti.

K TÉMATU: Markíza získala licenci pro celoplošné digitální vysílání Markízy Cinema

P IT tip novy

Výkony Adela show byly zpravidla pod průměrem Markízy. Výsledky pro cílovou skupinu diváků od 15 do 54 let, i když je nejdůležitější pro prodej reklamy, stanice v tiskových zprávách komunikuje pouze sporadicky, upozorňuje web. Adela show zároveň změnila produkci. Už ji nevyrábí MediaPro Entertainment, jak to je obvyklé u všech původního pořadů Markízy s výjimkou zpravodajství, ale firma Oreo TV producenta Petra Núňeze, který pro Markízu produkoval i talentové show.

Dvojnásobnou dávku Ordinace Markíza divákům nabídla už v minulosti, kdy dávala hned dva pětačtyřiceti­minutové díly za sebou.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.