Hlavní navigace

Markíza zdvojnásobí stopáž Ordinace v růžové zahradě až na dvě hodiny

Až dvě hodiny čistého času by měla mít od listopadu slovenská verze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kterou vysílá televize Markíza, sestra české Novy. Stanice už kvůli tomu upravila vysílací schéma a přesouvá večerní Adela show z původních 22:00 na pozdějších 23:15 hod. Podle serveru Marketér.sk to může souviset s připravovaným startem nového romantického seriálu Nevinní na konkurenční televizi Joj, která Markíze šlape na paty ve sledovanosti.

K TÉMATU: Markíza získala licenci pro celoplošné digitální vysílání Markízy Cinema

TVCON 2018 tip Dvořák

Výkony Adela show byly zpravidla pod průměrem Markízy. Výsledky pro cílovou skupinu diváků od 15 do 54 let, i když je nejdůležitější pro prodej reklamy, stanice v tiskových zprávách komunikuje pouze sporadicky, upozorňuje web. Adela show zároveň změnila produkci. Už ji nevyrábí MediaPro Entertainment, jak to je obvyklé u všech původního pořadů Markízy s výjimkou zpravodajství, ale firma Oreo TV producenta Petra Núňeze, který pro Markízu produkoval i talentové show.

Dvojnásobnou dávku Ordinace Markíza divákům nabídla už v minulosti, kdy dávala hned dva pětačtyřiceti­minutové díly za sebou.

Našli jste v článku chybu?