Hlavní navigace

Markíza zavádí noční zpravodajství. Nova o něm neuvažuje

6. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 9. 2010

Nejsledovanější slovenská televize Markíza přichází od dnešního dne s novinkou v oblasti aktuální publicistiky. Na dvaadvacátou hodinu zavádí novou zpravodajskou relaci Nočné Televízne noviny. Ty budou na rozdíl od hlavní relace Markízy orientované více na mladého diváka. Patnáctiminutový blok by měl být dynamičtější a nabídne mimo jiné také informace ze sportu a počasí.

Co se týká moderátorů, v týdenních intervalech se budou střídat Marianna Ďurianová a Zlatica Puškárová. Televize Markíza přináší aktuální zpravodajství prakticky už od brzkého rána. Zpravodajské bloky jsou v Teleráně, odpoledne nabízíme Rýchle správy, další zpravodajský blok je v 17 hodin a hlavní zpravodajství v 19, řekl při této příležitosti ředitel Centra zpravodajství a publicistiky televize Tibor Búza. Jak uvedla pro server DigiZone.cz Michaela Fričová, mluvčí televize Nova, která funguje v rámci jedné mediální skupiny s Markízou, nejsledovanější stanice u nás se zatím k podobnému kroku nechystá. Není pro něj prý důvod.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).