Hlavní navigace

Markízu bude řídit dočasně bývalý šéf Novy Petr Dvořák

28. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 9. 2010

Dočasným šéfem slovenské televize Markíza, ze které odchází Václav Mika, bude bývalý generální ředitel televize Nova a současný viceprezident společnosti Central European Media Enterprises (CME) pro televizní vysílání Petr Dvořák. Informovala o tom mluvčí slovenské televizní jedničky Oľga Dúbravská. Dvořák však nebude na řízení televize sám. Pomůže mu v něm ředitel pro korporátní záležitosti Oliver Meister.

K TÉMATU: Slovenská Markíza změní generálního ředitele. Václav Mika končí

Z oficiálního tiskového prohlášení Markízy vyplývá, že odchod Václava Miky nastal po vzájemné dohodě. Mika by se měl nyní věnovat vlastním obchodním aktivitám, které jsou mimo pole soukromých televizních stanic. Pěti letům práce pro Markízu připisuji profesionálně největší význam. Musím být také osobní, a proto děkuji zejména všem svým kolegům a blízkým spolupracovníkům za skvělou spolupráci a partnerství. Co opravdu člověk nemůže opustit, jsou lidé, řekl ke svému působení na Markíze sám Mika.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).