Hlavní navigace

Martin Škop je výkonným ředitelem pro síťové technologie u O2

24. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 má nového výkonného ředitele pro síťové technologie. S účinností od 1. června 2009 jím byl jmenován Martin Škop, který od ledna 2007 vykonával pozici výkonného ředitele pro technologie v Telefónice O2 Slovakia. Návrat ze slovenského O2 je prý součástí integrační strategie společnosti Telefónica O2 Czech Republic a Telefónica O2 Slovakia. Pro české O2 a jeho předchůdce pracoval Martin Škop už od roku 1994, odkdy působil v oblasti vývoje datových sítí ve společnostech Eurotel Praha…

Telefónica O2 má nového výkonného ředitele pro síťové technologie. S účinností od 1. června 2009 jím byl jmenován Martin Škop, který od ledna 2007 vykonával pozici výkonného ředitele pro technologie v Telefónice O2 Slovakia. Návrat ze slovenského O2 je prý součástí integrační strategie společnosti Telefónica O2 Czech Republic a Telefónica O2 Slovakia. Pro české O2 a jeho předchůdce pracoval Martin Škop už od roku 1994, odkdy působil v oblasti vývoje datových sítí ve společnostech Eurotel Praha a Nextel. Po integraci dceřiné společnosti Nextel do SPT Telecom pracoval na pozici ředitele pro strategii rozvoje sítí.

Společnost Telefónica O2 zahajuje integraci úseků sítě v České republice a na Slovensku do jedné, společné organizace. Jmenování Martina Škopa do funkce, která slučuje odpovědnosti výkonného ředitele pro síťovou infrastrukturu v České republice a výkonného ředitele pro síťové technologie na Slovensku, je prvním krokem tohoto procesu, uvedl Salvador Anglada, předseda představenstva a generální ředitel Telefónica O2 Czech Republic. Cílem je prý efektivněji využít zdroje a znalosti obou jednotek a sjednotit technologie obou zemí. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).