Hlavní navigace

Martin Veselovský a Daniela Drtinová chystají Naše události a komentáře pro TV Barrandov

1. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jednání s vydavatelstvím Economia zkrachovala na financování projektu. Vydavatelství Empresa Media Jaromíra Soukupa chce původní tým Událostí, komentářů využít i pro tištěná média.

Události, komentáře České televize dostanou brzy konkurenci, za kterou budou stát původní tváře i s týmem tohoto pořadu. Moderátoři Daniela Drtinová a Martin Veselovský, ale i editoři Jan Rozkošný, Jan Ouředník a Ondřej Kopa se po neúspěšném jednání o společném projektu s vydavatelstvím Economia dohodli se společností Empresa Media Jaromíra Soukupa, jíž patří televize Barrandov. Právě na této stanici by se měl objevit nový publicistický formát Naše události a komentáře, který doplní hlavní zpravodajskou relaci Naše zprávy.

K TÉMATU: Martin Veselovský po šesti letech opouští tým Událostí, komentářů

cif-tip-téma-foto

Novinka by se měla poprvé objevit ve vysílání 12. května od 22:00 hod., tedy přímo proti Událostem, komentářům na ČT 24. Naznačují to předběžné programové plány TV Barrandov pro 20. týden letošního roku. Ze stejných plánů vyplývá, že pořad bude mít půlhodinovou stopáž a televize ho bude vysílat pouze ve všední dny s výjimkou pátku, kdy v tento čas na Barrandově běží lechtivý magazín Intim s Heidy Janků. V moderování Našich událostí a komentářů se budou Martin Veselovský s Danielou Drtinovou střídat v týdenním taktu, podobně jako na ČT 24.

Pokud jste dočetli až sem, jsme rádi, že jsme vás naším aprílovým žertem nachytali.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.