Hlavní navigace

Martin Žabka opět tiskovým mluvčím Telefóniky O2

2. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 má staronového tiskového mluvčího. Dosavadní provizorní mluvčí Vlastimil Sršeň, který v Telefónice řídil vztahy s médii, bude nyní před novináři zastupovat ministerstvo zdravotnictví resp. novou ministryni Danielu Filipiovou. Potvrdily se tak spekulace některých médií z konce minulého týdne. Vlastimil Sršeň dlouho tiskovým mluvčím dominantního telekomunikačního operátora na našem trhu nebyl. Loni na podzim bez oficiálního vysvětlení důvodů provizorně nahradil svého podřízeného…

Telefónica O2 má staronového tiskového mluvčího. Dosavadní provizorní mluvčí Vlastimil Sršeň, který v Telefónice řídil vztahy s médii, bude nyní před novináři zastupovat ministerstvo zdravotnictví resp. novou ministryni Danielu Filipiovou. Potvrdily se tak spekulace některých médií z konce minulého týdne. Vlastimil Sršeň dlouho tiskovým mluvčím dominantního telekomunikačního operátora na našem trhu nebyl. Loni na podzim bez oficiálního vysvětlení důvodů provizorně nahradil svého podřízeného Martina Žabku. Mělo to být dočasné řešení do nalezení adekvátní náhrady.

Vlastimil přijal nabídku pozice ve státním sektoru. Rád bych mu poděkoval za dobře odvedenou práci pro naši společnost a popřál mnoho úspěchů v další kariéře. Zároveň s potěšením konstatuji, že funkce tiskového mluvčího společnosti Telefónica O2 se opět ujímá Martin Žabka, uvedl dnes Jiří Šuchman, ředitel pro veřejné záležitosti a regulaci v české Telefónice O2. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).