Hlavní navigace

MasterChef 2016: Nova zahájila natáčení třetí, resp. druhé řady

24. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO – Reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů se na podzim vrátí na obrazovky. Titul MasterChef Česko opět získá jen jeden z finalistů.

AKTUALIZOVÁNO, 10:45 hod.: Protože se v diskusi objevil názor, že se nejedná o druhou, ale o třetí řadu (svým způsobem také pravda…), tady je oficiální vyjádření Televize Nova, které nám poskytl Vojtěch Boháček, Koordinátor PR: O chybu se nejedná. Na podzim uvedeme opravdu druhou řadu fenomenální reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. V roce 2012 totiž šlo o československou verzi, která měla jiný koncept.

Po velmi úspěšné loňské první řadě, kdy závěrečný díl sledovalo 34,43 % diváků ve věku mezi 15 a 54 lety (26,99 % starších 15 let), zahájila TV Nova natáčení další řady. Ta bude odvysílána už na podzim letošního roku a o vítězi budou opět rozhodovat známí kuchaři Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina.

Sledovat zrod dalšího MasterChefa nás neskutečně baví. Moc se na to s Markem a Mirkem těšíme a můžeme slíbit, že opět vybereme toho nejlepšího. Určitě se dívejte, říká šéfkuchař Marek Raditsch.

KL24

K TÉMATU: MasterChef skončil s 1,1 milionu diváků, konkurence se mu ani nepřiblížila

I v pořadí třetí řada show MasterChef Česko (ve skutečnosti druhá s tímto konceptem – viz aktualizace výše) bude plná emocí, zajímavých lidských osudů a nevídaných výtvorů z rukou nadšených amatérských kuchařů. Restauraci MasterChef navíc navštíví spoustu hvězdných hostů.

MasterChef Česko 2016.
Autor: Nova

MasterChef Česko 2016.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).