Hlavní navigace

Máte zájem o O2 Sport? S původním tarifem pro O2TV budete mít smůlu

31. 8. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Stávající zákazníci, kteří mají stále starý tarif Flexi, si mohou o přednostní převedení na nové tarify požádat na zákaznické lince operátora nebo na kterékoli značkové prodejně O2.

Stanice O2 Sport, která je exkluzivně dostupná pouze zákazníkům společnosti O2 Czech Republic, nebude dostupná klientům s původními tarify pro IPTV službu O2TV. Serveru DigiZone.cz to potvrdila Kateřina Mikšovská, která má komunikaci novinek týkající se tohoto produktu na starosti. Klienti, kteří budou chtít sledovat O2 Sport a využívat všech jeho výhod, mezi něž patří například takzvaná multidimenze, tedy možnost sledování více přenosů v jednu chvíli, kdy si divák sám vybere, o který sport má zájem, musí přejít na nový tarif.

ROZHOVOR: Za atraktivní soutěže bychom byli ochotni platit, říká šéf O2 Sport

Již na tiskové konferenci na Žižkovské věži (konala se na konci května, pozn. red.) jsme zmiňovali, že cílem naší společnosti je mít jednoduchou a přehlednou nabídku několika tarifů a přinášet všem našim zákazníkům exkluzivní obsah a unikátní funkce. Aktuálně tedy zjednodušujeme nabídku z 47 různých tarifů a balíčků na pouhé 3 tarify. Na tiskové konferenci jsme také uvedli, že kanál O2 Sport bude dostupný pouze v nabídce těchto nových tarifů. Nikdy jsme netvrdili, že O2 Sport bude pro všechny zákazníky O2 TV nebo že bude součástí starého sportovního balíčku, konstatovala Mikšovská.

Cloud 22 temata

ČTĚTE TAKÉ: O2 Sport rozšíří počet multidimenzí na osm, má licenci pro další tři kanály

Manažerka komunikace O2 dále redakci DigiZone.cz sdělila, že u všech zákazníků O2TV byla na jaře provedena podrobná analýza jejich chování v posledních několika měsících (jaké kanály sledují, jak často, jaká je jejich průměrná útrata apod.). Všem zákazníkům, o kterých jsme věděli, že jsou fanoušky sportu, jsme se snažili zajistit přednostní převedení na některý z nových tarifů, aby mohli sledovat kanál O2 Sport od samého počátku vysílání. Zákazníky jsme o tom informovali formou SMS i na faktuře. Pokud zákazník se změnou tarifu nesouhlasí, má možnost do 30 dnů od obdržení oznámení na faktuře službu O2TV vypovědět, a to bez jakékoli sankce, upozornila Kateřina Mikšovská.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.