Hlavní navigace

mBank měla výpadek webu, nedostupné bylo i internetové bankovnictví [AKTUALIZOVÁNO]

5. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Webové stránky mBank byly dnes ráno mimo provoz. Důvod výpadku, který se bance podařilo kolem poledne odstranit, zatím mBank nevysvětlila.

Webové stránky mBank byly dnes ráno nedostupné. Uživatelé se nemohli dostat ani do internetového bankovnictví. Jako první na to na svém blogu upozornil Daniel Dočekal.

„Máme neplánovaný výpadek webu, situaci řešíme. Omlouváme se za komplikace,“ potvrdila mBank problém na svém twitterovém účtu a na facebookové stránce. 

Důvody výpadku, ani předpokládanou dobu, za kterou by mohly být servery opět dostupné, banka neupřesnila.

MMF24

Přidáno v 9:05: Podle informací, které banka sděluje svým klientům, odstranění problému potrvá delší dobu, nejméně do odpoledne:

O potížích víme a pracujeme na jejich odstranění. Dle aktuálních informací dojde ke zprovoznění v odpoledních hodinách. V případě, že byste potřeboval provést jakýkoliv převod, můžete kontaktovat mLinku. Pro kontakt si, prosím, připravte Vaše identifikační číslo klienta (8 číslic) a heslo pro mLinku (6 číslic). Do doby odstranění potíží budou tuzemské převody prováděny operátory bez poplatku. Za případné potíže se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Doplněno 10:05 – Stránky mBanky už jsou opět dostupné, na Twitteru ani Facebooku banky se o tom ale ještě nepíše.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).