Hlavní navigace

mBank

Do tuzemského fintechu mohou natéct miliony eur. Nový fond otevírá i mBank

Fintech, PSD2 a digitalizace hýbají bankovním světem. U finančních institucí ale, jak už to u velkých firem bývá, stočit kormidlo tankeru trvá déle.

16. 3. 2017 6:30
Doba čtení: 6 minut

Nová mBank 2.0 je dostupná pro iOS, chystá se podpora platebních QR kódů

Aplikace mBank 2.0 dosud podporovala jen Android, ale teď je i pro iOS. Klienty mBank by měl zajímat také nový ceník pamatující na nepoužívané účty (resp. karty).

Doba čtení: 2 minuty

mBank spustí v pondělí nové internetové bankovnictví, chystá i mobilní aplikace

Nejdříve budou do nového systému převedeni ti, kteří o to sami požádali. Současné internetové bankovnictví bude fungovat do konce dubna.

Doba čtení: 3 minuty

mBank mění logo a v únoru nabídne nové internetové bankovnictví

Na zákazníky čekají nové funkce včetně vyhledávače či propojení s Facebookem. Na první pohled zaujme design, který se radikálně odlišuje od dosud užívaných tabulkových přehledů.

Doba čtení: 3 minuty

ZUNO chystá podporu platebních QR kódů ještě letos, mBank má prý jiné priority

Klienti banky ZUNO se ještě letos dočkají možnosti platit prostřednictvím QR kódů. Naopak GE Money Bank a mBank letos určitě podporu platebních QR kódů nezavedou.

Doba čtení: 1 minuta

Varovný e-mail mBank reaguje na nové incidenty způsobené již známým trojským koněm

Trojský kůň, před nímž mBank o víkendu varovala své klienty hromadným e-mailem, je stejnou hrozbou, na kterou banka upozorňovala již v březnu. Objevily se však nové incidenty.

Doba čtení: 1 minuta

mBank varuje klienty před trojským koněm

mBank varuje své klienty před trojským koněm, který se prý z nich snaží „vymámit peníze“. Banka vyzývá k zabezpečení PC, ale zaznamenané bezpečnostní incidenty blíže nespecifikuje.

Doba čtení: 1 minuta

mBank měla výpadek webu, nedostupné bylo i internetové bankovnictví [AKTUALIZOVÁNO]

Webové stránky mBank byly dnes ráno mimo provoz. Důvod výpadku, který se bance podařilo kolem poledne odstranit, zatím mBank nevysvětlila.

Doba čtení: 1 minuta

Internetová mBank:. konec snu o účtu zadarmo

Internetová mBank a její mKonto se mění. Dosavadní zákaznická komunita z toho ale zřejmě nebude nadšena. Tématu se podrobněji věnuje dnešní článek Konec polského snu o účtu zadarmo z našeho sesterského serveru Měšec.cz. Za dva a půl roku působení mBank ukázala, že umí přitáhnout klienty (s významnou pomocí médií), umí postupně zdražovat či jinak upravovat služby a umí zapomínat na sliby, které dali její nejvyšší představitelé. Jinými slovy, není rozdílu mezi „normální“ bankou a mBank. I když…

Doba čtení: 1 minuta