Hlavní navigace

MCI Management otwiera przedstawicielstwo w Pradze

30. 6. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Na český trh vstoupil polský venture kapitálový fond MCI Management. V České republice se zajímá o firmy působící v IT, mobilních telekomunikacích a Internetu. Předseda představenstva Tomasz Czechowicz řekl serveru Euro OnLine, že nejperspektivnější oblastí podnikání MCI Managementu v Česku by mohly být služby v cestovním ruchu nebo prodej hudby. MCI Management v Polsku drží majoritu v projektech iplay.pl a travelplanet.pl. V Pražské kanceláři fond budou zastupovat Ondřej Bartoš a Michael…

Na český trh vstoupil polský venture kapitálový fond MCI Management. V České republice se zajímá o firmy působící v IT, mobilních telekomunikacích a Internetu. Předseda představenstva Tomasz Czechowicz řekl serveru Euro OnLine, že nejperspektivnější oblastí podnikání MCI Managementu v Česku by mohly být služby v cestovním ruchu nebo prodej hudby. MCI Management v Polsku drží majoritu v projektech iplay.pl a travelplanet.pl. V Pražské kanceláři fond budou zastupovat Ondřej Bartoš a Michael Poplar-Rostock.
(přeložil Igraq)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).