Hlavní navigace

Média dnes chrlí aprílové žertíky

Dnes je 1. dubna, a tak se vám mohlo snadno stát, že si z vás někdo udělal legraci. S asi nepovedenějším aprílovým žertem přišel server satCentrum.com, který ve svém článku představuje novou satelitní platformu s programy ve vysokém rozlišení pro české a slovenské abonenty – HD Direct CS. Celý text je napsaný velmi důvěryhodně a i odborník, který zná souvislosti, jí může snadno uvěřit.

MIF 2018 tip v článku Mikulenka

Legraci si ale dělala nejen média elektronická, ale např. také televizní kanály. Na webových stránkách chystaného digitálního programu TV Barrandov se objevila informace, že do Prahy zavítá v blízké době královna populární hudby Madonna, aby zazpívala na tzv. opening show, která se bude konat v červnu. I server DigiZone.cz nachytal některé své čtenáře. Dnes jsme uveřejnili zprávu o chystané televizi TV Blaník.

A jak je to s TV Barrandov doopravdy? Prozradil nám to její mluvčí Janis Sidovský. Ve skutečnosti chystáme start televize o něco později, platí však termín léto 2008. Pokud jde o první show, kterou budeme vysílat, půjde o zcela originální projekt, který v Čechách ještě nebyl. Účast zpěvačky Madonny by nás určitě potěšila. Naše Barrandov TV momentálně finišuje jednání s multiplexy a také s osobnostmi, které v televizi Barrandov budou mít svoje pořady. První z nich začínáme natáčet už v květnu," upřesnil.

Našli jste v článku chybu?