Hlavní navigace

Média dnes chrlí aprílové žertíky

1. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 4. 2008

Dnes je 1. dubna, a tak se vám mohlo snadno stát, že si z vás někdo udělal legraci. S asi nepovedenějším aprílovým žertem přišel server satCentrum.com, který ve svém článku představuje novou satelitní platformu s programy ve vysokém rozlišení pro české a slovenské abonenty – HD Direct CS. Celý text je napsaný velmi důvěryhodně a i odborník, který zná souvislosti, jí může snadno uvěřit.

BRAND

Legraci si ale dělala nejen média elektronická, ale např. také televizní kanály. Na webových stránkách chystaného digitálního programu TV Barrandov se objevila informace, že do Prahy zavítá v blízké době královna populární hudby Madonna, aby zazpívala na tzv. opening show, která se bude konat v červnu. I server DigiZone.cz nachytal některé své čtenáře. Dnes jsme uveřejnili zprávu o chystané televizi TV Blaník.

A jak je to s TV Barrandov doopravdy? Prozradil nám to její mluvčí Janis Sidovský. Ve skutečnosti chystáme start televize o něco později, platí však termín léto 2008. Pokud jde o první show, kterou budeme vysílat, půjde o zcela originální projekt, který v Čechách ještě nebyl. Účast zpěvačky Madonny by nás určitě potěšila. Naše Barrandov TV momentálně finišuje jednání s multiplexy a také s osobnostmi, které v televizi Barrandov budou mít svoje pořady. První z nich začínáme natáčet už v květnu," upřesnil.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).