Hlavní navigace

Michal David o Silvestru na Nově přeci jenom bude, ale z archivu

21. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 12. 2011

Televize Nova se nevzdala představy, že o Silvestru nabídne svým divákům záznam vánočního koncertu Michala Davida. A přes to, že David zrušil kvůli státnímu smutku dva koncerty, naplánované na dnešek a zítřek do pražské Lucerny, jejichž sestříhaný záznam chtěla o Silvestru odvysílat, vytáhne z archivu jiná Davidova vystoupení a nabídne v poslední hodině před půlnocí. Sdělila to Marie Fianová z tiskového oddělení Novy.

K TÉMATU: Také hlavní Nova bude držet smutek, na Silvestra nedá Michala Davida

MM socky3

Nova oznámila, že ruší původně plánované silvestrovské pásmo Všechno nejlepší na Silvestra, které plánovala vysílat 31. prosince od 20:50 hod., a místo něj po Silvestrovských Televizních novinách ve stejném čase nabídne českou komedii Ženy v pokušení, kterou vysílala v premiéře teprve nedávno (proti druhé řadě show Česko Slovensko má Talent na Primě). Po ní od 23:00 televize nasadí sestřihovou dvacetiminutovku Všechno nejlepší ze Slavíka a od 23:20 avizovaný sestřih Všechno nejlepší od Davida.

V případě Slavíka má jít o „nejlepší zpěváky a písničky, které zazněly na letošním vyhlášení nejpopulárnějších hudebních cen“, a poté o „nejznámější hudební hity Michala Davida“. Pět minut před půlnocí Nova avizuje Novoroční přípitek.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.