Hlavní navigace

Michal David o Silvestru na Nově přeci jenom bude, ale z archivu

21. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

21. 12. 2011

Televize Nova se nevzdala představy, že o Silvestru nabídne svým divákům záznam vánočního koncertu Michala Davida. A přes to, že David zrušil kvůli státnímu smutku dva koncerty, naplánované na dnešek a zítřek do pražské Lucerny, jejichž sestříhaný záznam chtěla o Silvestru odvysílat, vytáhne z archivu jiná Davidova vystoupení a nabídne v poslední hodině před půlnocí. Sdělila to Marie Fianová z tiskového oddělení Novy.

K TÉMATU: Také hlavní Nova bude držet smutek, na Silvestra nedá Michala Davida

Tip do článku - témata

Nova oznámila, že ruší původně plánované silvestrovské pásmo Všechno nejlepší na Silvestra, které plánovala vysílat 31. prosince od 20:50 hod., a místo něj po Silvestrovských Televizních novinách ve stejném čase nabídne českou komedii Ženy v pokušení, kterou vysílala v premiéře teprve nedávno (proti druhé řadě show Česko Slovensko má Talent na Primě). Po ní od 23:00 televize nasadí sestřihovou dvacetiminutovku Všechno nejlepší ze Slavíka a od 23:20 avizovaný sestřih Všechno nejlepší od Davida.

V případě Slavíka má jít o „nejlepší zpěváky a písničky, které zazněly na letošním vyhlášení nejpopulárnějších hudebních cen“, a poté o „nejznámější hudební hity Michala Davida“. Pět minut před půlnocí Nova avizuje Novoroční přípitek.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.