Hlavní navigace

Microsoft aktualizoval Windows Live Essentials

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil aktualizovanou verzi balíku aplikací Windows Live Essentials. Obsažený e-mailový klient Windows Live Mail se konečně dočkal plné podpory SSL šifrování, opravení chyby se řazením zpráv ve složce s odeslanou poštou a odstranění problému se stabilitou při posílání fotek. Komunikační program Windows Live Messenger se může pochlubit posílením stability a optimalizací kvality přenášeného videa a hlasu. Stabilita byla posílena i u programu Windows Live Photo Gallery pro správu a…

Doba čtení: do minuty

Sdílet

Microsoft uvolnil aktualizovanou verzi balíku aplikací Windows Live Essentials. Obsažený e-mailový klient Windows Live Mail se konečně dočkal plné podpory SSL šifrování, opravení chyby se řazením zpráv ve složce s odeslanou poštou a odstranění problému se stabilitou při posílání fotek.

Komunikační program Windows Live Messenger se může pochlubit posílením stability a optimalizací kvality přenášeného videa a hlasu. Stabilita byla posílena i u programu Windows Live Photo Gallery pro správu a úpravu fotek. Microsoft do balíku zařadil i nejnovější verzi nástrojového panelu Bing Bar. 

Zdroj: Inside Windows Live