Hlavní navigace

Microsoft dodá Office pro 6000 počítačů PPF

22. 11. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft uzavřel smlouvu se skupinou PPF o dodání kancelářského balíku MS Office a dalších programů pro 6.000 počítačů. Smlouva zahrnuje mj. i počítače České pojišťovny. Smlouva uzavřená na dobu tří let by měla PPF snížit náklady vynaložené na informační technologie. Mezi hlavní důvody pro uzavření této smlouvy patřila především potřeba optimalizace nákupu licencí při zachování autonomie jednotlivých společností skupiny PPF, potřeba standardizace platformy a také výhodnější cenové podmínky…

Microsoft uzavřel smlouvu se skupinou PPF o dodání kancelářského balíku MS Office a dalších programů pro 6.000 počítačů. Smlouva zahrnuje mj. i počítače České pojišťovny. Smlouva uzavřená na dobu tří let by měla PPF snížit náklady vynaložené na informační technologie.

Mezi hlavní důvody pro uzavření této smlouvy patřila především potřeba optimalizace nákupu licencí při zachování autonomie jednotlivých společností skupiny PPF, potřeba standardizace platformy a také výhodnější cenové podmínky tohoto licenčního programu usnadňující například přechody k novým verzím systémů, uvedl podle ČTK ředitel informačních systémů PPF Ondřej Tyrpekl. (Finanční noviny)

Smlouva se vztahuje na subjekty v České republice i v zahraničí, například společnosti skupiny PPF v Rusku, Číně, Vietnamu, Kazachstánu, a dalších zemích.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.